Coach Viewdr Jacek Kozłowski, ACC

Zapraszam klientów biznesowych i osoby prywatne na profesjonalne sesje coachingowe.

Od blisko 20 lat moją profesją i pasją jest wspieranie rozwoju ludzi. Moim atutem jest bogate i zróżnicowane doświadczenie zawodowe i życiowe. Jako coach, konsultant, trener i wykładowca pracowałem z osobami w niemal każdym wieku i w każdej sytuacji zawodowej i życiowej.

Jestem akredytowanym coachem International Coach Federation (ICF) na poziomie ACC (Associate Certified Coach) oraz mentor coachem ICF. Specjalizuję się w coachingu wyższej kadry menedżerskiej (executive & leadership coaching), realizując programy rozwojowe w formie sesji indywidualnych i zespołowych. Jako konsultant wspieram menedżerów we wdrażaniu w organizacjach coachingowego stylu zarządzania. Pracuję także z klientami indywidualnymi w obszarze coachingu życiowego (life coaching). Ważnym obszarem mojej działalności jest również szkolenie coachów i menedżerów oraz prowadzenie sesji mentoringowych dla coachów przygotowujących się do akredytacji ICF. Pracuję w języku polskim i angielskim.

 

dr Jacek Kozłowski, ACCUkończyłem studia psychologiczne i uzyskałem doktorat z psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem absolwentem studiów podyplomowych: „Coaching profesjonalny – metody i praktyka” w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz „Zarządzanie zasobami ludzkimi” w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni. Byłem też stypendystą The Research Council of Norway na Uniwersytecie w Oslo. Ukończyłem akredytowane przez ICF szkolenia coachingowe: CoachWise Essentials™ (Coaching Center) oraz Core Essentials Fast Track Program™ i Advanced Corporate Coaching Program™ (Corporate Coach U), a także szkolenie "Mediacje rodzinne" w Polskim Centrum Mediacji. Jestem certyfikowanym asesorem i konsultantem Development Dimensions International (DDI).

Aktywnie angażuję się w działania International Coach Federation, największej globalnej organizacji reprezentującej profesjonalnych coachów, liczącej obecnie ponad 25.000 członków w przeszło 120 krajach świata. W kadencji 2014/15 pełniłem funkcję Prezesa Zarządu ICF Polska.

 

Więcej informacji:  LinkedIn / GoldenLine / Facebook

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

email: jacek.kozlowski@coachview.pl

telefon: (+48) 602 765 368